Dziecięce polskie półkolonie w Barcelonie

Share:

Wśród rodziców – Polaków mieszkających i pracujących w Barcelonie dużą popularnością cieszą się dziecięce i młodzieżowe warsztaty prowadzone przez Monikę Szewczyk pod patronatem stowarzyszenia Kosmo HisPLano.

Rodzicom, którzy zastanawiają się jak zorganizować wakacje dla swoich dzieci (między 3 r.ż a 7r.ż) w sierpniu warto polecić dziecięce półkolonie – bardzo polsko – hiszpańskie, bardzo odkrywcze i kreatywne dla wyobraźni i świata dziecięcego, bardzo inspirujące dla dziecięcych talentów i uzdolnień (muzycznych, plastycznych, sportowych, zabawowych). Te polonijne półkolonie, z przyjemnością i ciekawością przygotują każde polskie dziecko do hiszpańskiego przedszkola i polskiej szkoły w Barcelonie.

W ofercie znajdują się: zajęcia plastyczne (kredka, plastelina, farbka, modelina), muzyczne (taniec, nauka piosenek, scenki muzyczne, proste instrumenty muzyczne), sport (ruchowe gry i zabawy przestrzenne), zajęcia dziecięcych eksperymentów (bańka, papier, woda, chmura), dziecięce projektowanie innych zabawek.

Szczegóły na poniższym plakacie:

Monika Szewczyk ukończyła Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną z Arteterapią na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mieszka w Barcelonie i na co dzień pracuje w przedszkolu Montessori. Działa na rzecz Polonii prowadząc warsztaty: Bobasowo, MiniPL, Pisanie i Czytanie w ramach Stowarzyszenia Kosmo HisPLano.

Stowarzyszenie Edukacyjne Kosmo HisPLano powstało 01.10.2020 w Barcelonie. Założycielką i pomysłodawczynią jest Monika Szewczyk. Stowarzyszanie ma na celu: edukację dzieci i młodzieży mającej pochodzenie polskie oraz mieszkającej w Barcelonie i okolicach, organizację i realizację warsztatów, kursów, eventów, wycieczek dla dzieci i ich rodziców w celu propagowania kultury polskiej, budowanie sympatii i przyjaźni w środowisku Polonii mieszkającej w Barcelonie oraz reklamowanie wyjątkowych atrybutów sztuki, muzyki, nauki, zabawy i literatury polskiej.

Share: