II Dzień Polki w Barcelonie

Share:

Zapraszamy na drugą edycję Dnia Polki w Barcelonie! W programie wykłady – pogadanki z zakresu kariery, zdrowia, motywacji, sportu i coachingu oraz coś do picia i na słodko. Każda znajdzie coś dla siebie, więc rezerwujcie sobie to popołudnie.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 6.03.20 o godzinie 16:00 w World Class Barcelona Language School, Calle Bisbe Laguarda 4, Barcelona.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/777786436049334/

Dzień POLKI w BARCELONIE

PLAN:

16:30 Kamila Lipska – Od „paro” do własnej firmy, czyli jak porażki zmienić w sukces.

17:00 Ewelina Karkoszka – Coachingowe lifehacki zapracowanej kobiety – czyli jak łatwiej ogarnąć rzeczywistość i wprowadzić więcej spokoju i luzu.

17:30 Korina Hortyńska – Feng Shui – jak ważna jest przestrzeń, w której spędzamy czas i jak może wpływać na nasze życie.

18:00 Katarzyna Wiklańska – Popularne mity w treningu siłowym kobiet.

18:30-19:00 Przerwa na pogadanki, co do picia i na słodko!

19:00 Monika Szewczyk – Dlaczego, my – Polki tak pięknie możemy wy[od]różniać się z „hiszpańskiego tłumu”?

19:30 Joanna Draus – Jak jeść zdrowo? Whole foods plant based.

20:00 Joanna Czak – Samoleczenie poprzez branie odpowiedzialności za swoje uczucia, myśli i czyny.

20:30 Ewelina Bielawska – Czym jest równowaga wewnętrzna i bycie tu i teraz, oraz jak się z nimi zaprzyjaźnić.

KAMILA LIPSKA

Kamila ma ponad 13 lat doświadczenia w marketingu online, specjalizującym się w Growth Hacking i PPC. W swojej karierze miała przyjemność pracować przy dużych projektach, a także z początkującymi start-upami. Od 3 lat posiada swoją konsultacyjną agencję.

Opowie historię o byciu kobietą w biznesie, gdzie przeważają mężczyźni. O mocy pewności siebie i o tym, jak odnaleźć swoją drogę na obczyźnie.

https://onlinegrowthteam.com
https://www.linkedin.com/in/klipska/

EWELINA KARKOSZKA

Psycholog kulturowy, ekonomistka i coach. Żona i mama dwóch synów. Wspiera coachingowo kobiety, które nie są tam, gdzie chcą być i potrzebują zmiany, ale brakuje im odwagi i energii, żeby podążyć swoją drogą.

Pomaga zamienić przygniatającą frustrację, ciągły niedoczas i stres w spokój, równowagę i radość z życia, czyli złapać barceloński luz. Swojej równowagi szuka nad morzem w Barcelonie.

https://ewelinakarkoszka.pl
https://m.facebook.com/coachEwelinaKarkoszka/

KORINA HORTYŃSKA

Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania podróżniczka, z doświadczenia konsultantka Feng Shui. Pasjonatka rozwoju osobistego. Znakomita w organizowaniu i inspirowaniu do zmian. Choć mieszkała i pracowała w 5 krajach Barcelona jest jej domem od ponad 11 lat.

W 2018 r. założyła Conscious Space, projekt, którego celem jest poprawa jakości życia ludzi poprzez ich przestrzenie. Na co dzień pomaga osobom wybrać i stworzyć zdrową, wspierającą relację i dobrobyt, przestrzeń.

KATARZYNA WIKLAŃSKA

Trenerka personalna, instruktorka fitness, salsation oraz tańca sportowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, od kilku lat intensywnie związana ze światem sportu i fitness. Prowadzi zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

Jako dziecko nie cierpiała w-fu. Jej przygoda ze sportem zaczęła się od tańca towarzyskiego, a po około pół roku trafiła do wyczynowego klubu sportowego, co wywróciło jej życie do góry nogami. Z czasem, pomiędzy treningami tańca, zaczęła uczęszczać na siłownię, gdzie poznawała tajniki sportów siłowych, a na uczelni, aby nie nudzić się w przerwach między zajęciami biegała na salę gimnastyczną.

Zawsze, zarówno na zajęciach grupowych, jak i treningach personalnych stawia na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, pozytywną, motywującą energię oraz przekraczanie własnych barier. Chce, aby jak najwięcej osób uprawiających aktywność fizyczną nie tylko dbało o ładny wygląd, ale przede wszystkim aby cieszyli się świetną sprawnością oraz umiejętnościami ruchowymi przed długie, długie lata.

EWELINA BIELAWSKA

Psycholog z wykształcenia. Podróżnik z pasji. Zajmuje się przywracaniem równowagi wewnętrznej i kreowaniem harmonii w relacji z samym sobą.

Można ją znaleźć na IstotaNatury.pl

JOANNA DRAUS

Joanna Draus urodzona w 1970 r. w Warszawie. Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Warszawskim oraz Plant-Based Nutrition na eCornell. W 1993 r. Została wegetarianką, a od 2004 roku jest weganką. W latach 2000-2004 była menedżerem polskiego oddziału Viva! Akcja dla zwierząt. Jest wegańskim coachem, autorką książki “Your Vegan Kid” oraz mamą 3 wegańskich dzieci w wieku: 26, 12 i 12 lat.

“Whole foods plant-based” (wfpb), co można przetłumaczyć jako nieprzetworzone pokarmy roślinne, to jeden z najmodniejszych obecnie nurtów w dietetyce i nauce o odżywianiu, którego jestem wyznawczynią.

https://www.facebook.com/www.yourvegancoach/

JOANNA CZAK

Pasjonuje się terapiami alternatywnymi i ich znaczeniem w osiągnięciu indywidualnej i światowej harmonii. Wierzy, że swobodny przepływ energii jest rozwiązaniem większości chorób i problemów ludzkości. Swoim pacjentom pomaga odnaleźć wewnętrzne światło prowadząc sesje bioenergetyczne i dzieląc się radami.

https://www.facebook.com/1256699607812306/posts/1492923280856603/

MONIKA SZEWCZYK

Autorka i wykonawczyni (również nauczycielka) projektów edukacyjnych oraz projektów międzykulturowych dedykowanych dzieciom (nie tylko) polskiego pochodzenia i ich rodzicom, oraz dzieci obcokrajowców mieszkających w Barcelonie. W swoim dorobku edukacyjnym zrealizowała autorskie projekty: norweski Puzzling, barceloński Polski Ul i MiniPL, Pacha-Guaguas we współpracy z Konsulatem Generalnym Ekwadoru.

Będąc absolwentką studiów pedagogicznych Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu – kierunek Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z arteterapią oraz Filologii Bałkańskiej na Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu, jest propagatorką edukacji demokratycznej i alternatywnej. Największą pasję i zainteresowanie poświęca światowej literaturze faktu. Na codzień, całą swoją pasję zawodową (kreację artystyczną oraz kreatywność pedagogiczną) kieruje na dziecko.

Share: