World Class Barcelona

1901
0
Share:

Milena SylwiaCZEŚĆ! BARDZO NAM MIŁO, ŻE DO NAS WPADLIŚCIE!

Tu Milena i Sylwia, pochodzimy z Polski i prowadzimy szkołę językową World Class Bcn. Oferujemy kursy hiszpańskiego, angielskiego i polskiego. W naszej szkole znajduje się też Polska Biblioteka Społeczna.

 

Czy wiecie, że językiem hiszpańskim posługuje się obecnie ponad 400 milionów ludzi na całym świecie? Nauka hiszpańskiego nie jest trudna, zwłaszcza gdy ma się kontakt z rodowitymi Hiszpanami! Oferowane przez nas kursy hiszpańskiego prowadzone są przez native speakerów, co jest najskuteczniejszą formą zapoznawania się i doskonalenia sztuki władania językiem obcym.

Oto kolejne powody, dla których powinniście dołączyć do naszej szkoły językowej World Class BCN:

DOMOWA ATMOSFERA

Stworzyłyśmy klimatyczną, przyjazną przestrzeń w centrum miasta, aby dać możliwość naszym uczniom poczuć się jak w domu. Jako osoby stale uczące się wiemy, że odpowiedni komfort jest niezbędny do nauki języków!

MIŁOŚĆ DO JĘZYKÓW

My same nie tylko pasjonujemy się językami, ale także dostrzegamy rosnące znaczenie mówienia więcej niż w jednym języku i rozumienia innych kultur. W związku z tym nasz entuzjazm nie ma w sobie równych, a Twoja edukacja jest w dobrych rękach!

ELASTYCZNOŚĆ

Zajęcia odbywają się w dogodnych porach, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy nasi uczniowie mają takie same potrzeby i plany dnia. Dlatego też, harmonogram kursów jest elastyczny, a nasi nauczyciele zawsze starają się pomóc studentom, w tym również tym, którzy przegapili zajęcia!

DOBRA KOMUNIKACJA

Jeśli masz problem lub pytanie, po prostu przyjdź i porozmawiaj z nami! Oczywiście jesteśmy dostępni także przez telefon i maila, co więcej jesteśmy bardzo aktywni na WhatsAppie.

MAŁE GRUPY

Spersonalizowane zajęcia i skupieni nauczyciele są niezbędni do nauki języka, dlatego też nasze grupy nigdy nie przekraczają 9 osób.

RODZINA PROFESJONALISTÓW

Tutaj, w World Class BCN lubimy myśleć o sobie jako o profesionalnej rodzinie. Świętujemy urodziny, pożegnania, organizujemy różnorodne eventy, robimy domowe ciasta, którymi dzielimy się ze wszystkimi! Nasi pracownicy są ciepli i gościnni, mający luźne, ale zawsze profesjonalne podejście do kursantów.

CENA

Dla wielu osób jednym z najważniejszych kryteriów podczas wyboru pomiędzy poszczególnymi szkołami hiszpańskiego jest proponowana przez nie cena. Przy wysokiej jakości świadczonych usług, World Class BCN posiada promocyjne ceny kursów dla każdego i na każdą kieszeń. Co więcej, w naszej szkole językowej, decyzja o zapisaniu się na kurs zapada dopiero po niezobowiązującej lekcji pokazowej.

FEEDBACK

Satysfakcja naszych studentów jest dla nas najważniejsza. Dlatego bardzo doceniamy opinie naszych uczniów, zarówno te pozytywne jak i negatywne, abyśmy mogli wprowadzić niezbędne korekty do obecnych i przyszłych kursów!

Wiele osób pytało nas o kurs hiszpańskiego dla Polaków – więc otwieramy polską grupę! Oferta obejmuje pakiet startowy w atrakcyjnej cenie oraz porady odnośnie pozyskiwania numeru NIE oraz szukania pracy. Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie na info@worldclassbcn.com

grupa polska

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO WIĘCEJ INFO:

CARRER DEL BISBE LAGUARDA 4
08001 BARCELONA
656 26 96 95

https://www.worldclassbcn.com/
INFO@WORLDCLASSBCN.COM
WWW.FACEBOOK.COM/WORLDCLASSBCN
INSTAGRAM @WORLDCLASSBCN

LOGO World Class1