Jak szukać pracy w Barcelonie?

Share:

Jeśli nie wiecie od czego zacząć poszukiwanie prace w Barcelonie, poniżej publikujemy kilka najbardziej przydatnych miejsc i informacji. 

JAK NAPISAĆ DOBRE CV W JĘZYKU HISZPAŃSKIM?

SEPE (El Servicio Público de Empleo Estatal) 

Narodowy Urząd Zatrudnienia, czyli dawny INEM. Pomoc w znalezieniu zatrudnienia, pożyczki, kursy.

BARCELONA ACTIVA

Doradztwo w zakresie poszukiwania pracy, założenia własnej działalności gospodarczej, oferty pracy i bogata oferta darmowych kursów.

INTERNET – najpopularniejsze strony z ogłoszeniami

TYMCZASOWE AGENCJE PRACY

POSZUKIWANIE PRACY WEDŁUG BRANŻ

Sklepy z odzieżą

Wiodącą grupą zatrudnienia w sklepach odzieżowych jest INDITEX, czyli praca w sieciach takich jak Zara, Bershka, Oysho. Można zarejestrować się na ich stronie internetowej http://inditex.com, ale najlepiej pójść osobiście z CV, c/ Pelayo 58. Należy wypełnić krótki formularz i zostawić życiorys.

Innym przydatnym adresem jest http://es.fashionjobs.com, jednak najpopularniejszym i najskuteczniejszym sposobem jest oczywiście chodzenie z papierowym CV, jeśli nie znamy języka katalońskiego, będziemy musieli ograniczyć się do centrum Barcelony, gdzie w zamian wymagany jest j. angielski.

Opieka nad dzieckiem

Najpopularniejszym portalem do szukania pracy w opiece nad dziećmi jest http://canguroencasa.com. Wystarczy założyć profil i dać ogłoszenie, odzew jest naprawdę duży.

Turystyka

Wiodący hiszpański portal w poszukiwaniu pracy w turystyce to http://turijobs.com. Jeśli interesują nas hostele, warto sporządzić sobie mapkę takowych w centrum Barcelony i na wybrzeżu i poroznosić życiorysy. Poszukiwane języki to oczywiście angielski, ale też niemiecki, rosyjski i francuski.

Macie doświadczenie w poszukiwaniu pracy w innych branżach? Podzielcie się w komentarzu, a zamieścimy w naszym Przewodniku!

Share: