Wycieczki tematyczne po polsku GRATIS dla mieszkańców Barcelony.

Share:

Agata Sosnowska to licencjonowany przewodnik po Katalonii, Polka mieszkająca od 11 lat w Barcelonie, mieście, które nie tylko stało się jej miejscem na ziemi, ale także wielka pasją.

Niezaspokojona ciekawość i ciągła chęć pogłębiania wiedzy o Barcelonie sprawia, że każda pojawiająca się wątpliwość nie daje jej spokoju i natychmiast wymaga wyjaśnienia. Wierzy, że dzięki tej dziecięcej ciekawości z dnia na dzień staje się trochę mądrzejsza i uwielbia dzielić się tą wiedzą z innymi. Dlatego właśnie spełnia się w zawodzie przewodnika i z niegasnącym zaangażowaniem stara się Barcelonę „wytłumaczyć” innym, bo jak twierdzi ważne jest, żeby to miasto nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim zrozumieć.

Aby przybliżyć Barcelonę jej mieszkańcom stworzyła wspaniałą inicjatywę cyklicznych, bezpłatnych wycieczek po mieście dla Rezydentów. Pierwsza z nich odbędzie się w sobotę, 8 grudnia o godzinie 16:00.

wycieczka gratis

SKĄD SIĘ WZIĘŁA BARCELONETA?
WYCIECZKA GRATIS!

Masz ochotę dowiedzieć się więcej o mieście, w którym mieszkasz? Zapraszamy na spacer tematyczny: SKĄD SIĘ WZIĘŁA BARCELONETA?

Proponujemy wycieczkę, podczas której powłóczymy się po zakmarkach Ciutat Vella i zakamarkach historii Barcelony. Będziemy przekraczać granice czasoprzestrzeni i odkryjemy wiele tajemnic, ukrytych w zaułkach miasta.
Zrozumiecie w jaki sposób Barcelona rozwijała się przez wieki i być może odnajdziecie wyjaśnienie, dlaczego jest teraz taka jaka jest. No i na pewno dowiecie się jak to się stało, że powstała Barceloneta!

Wycieczka odbywa się w kameralnych grupach.

— BRAK MIEJSC na 08.12! —

Przyjmujemy zapisy na II termin:

Kiedy: Sobota, 15.12.18 o godz. 16:00
Czas trwania: 2h

Rezerwacje: przez formularz na stronie www.olabarcelona.pl

UWAGI:

Ograniczona ilość miejsc, konieczna rezerwacja, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikami wycieczki mogą być tylko Polacy mieszkający na stałe w Katalonii (należy zabrać ze sobą NIE lub dokument z adresem zameldowania + jakikolwiek dokument ze zdjęciem).

Facebook: https://www.facebook.com/events/336855450463465/

olabarcelona

Share: