„Wyprawa na szczyty marzeń” – Spotkanie autorskie z Jackiem Skrzypczyńskim

Share:

Wiele osób nie ma w domu i otoczeniu środowiska sprzyjającego spełnianiu marzeń. Są ambitni i zapracowani. Poświęcają siebie i swoje marzenia, by zapewnić prestiż i byt rodzinie. Jacek w książce pokazuje, jak zostać Alpinistą Życia, czyli osobą, która spełnia swoje marzenia z mocą, siłą i odwagą.

Historie opowiadane przez Jacka prowokują, szokują, wzruszają i utwierdzają czytelnika w przekonaniu, że warto wyruszyć na wyprawę.

To jest właśnie najważniejsze przesłanie: WEJŚCIE NA SZCZYT ZMIENIA. Potem masz już zawsze znacznie więcej sił i mądrości, by cieszyć się życiem.

Jacek ‘Skyski’ Skrzypczyński – wyróżniony przez magazyn Forbes międzynarodowy coach przywództwa, mówca motywacyjny i wykładowca MBA. Twórca Kuźni Mistrzów – coachów i liderów. Alpinista – zdobywca wielkich ścian Alp – Filara Walkera, Petit Dru, Cima Grande, Cima Ovest. Kierownik wypraw w Himalaje, Atlas Wysoki, na Jukon i do Patagonii. Jacek pracuje na co dzień głównie z menedżerami najwyższych szczebli zarządzania w Polsce i za granicą. Jako coach pomaga swoim klientom wspiąć się na szczyty często dużo wyższe, niż te, o których początkowo ośmielają się marzyć.

Zapraszamy na spotkanie motywacyjne w Barcelonie:

Środa, 27. września, godz. 20:30

World Class Bcn Language School
Calle Bisbe Laguarda 4, 08001 Barcelona

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/178923932677597

skrzypczy

Share: