Wystawa tkanin artystycznych Krzysztofa Koraba.

Share:

Stowarzyszenie Kulturalne Katalońsko-Polskie zaprasza na inaugurację wystawy tkanin artystycznych polskiego twórcy Krzysztofa Koraba, która odędzie się w najbliższy piątek w EspaiCaixa Bruc.

kkorab„Moje działania artystyczne koncentrują się na wyobraźni, duchowym postrzeganiu rzeczywistości oraz emocjonalności tkwiącej w każdym z nas. Jestem zwolennikiem ekspresyjnego podejścia do materii graficznej, rysunkowej i malarskiej. Często posługuję się motywem formy człowieka jak i odwołuję się do jego cielesności i intymności. W widzu chcę wzbudzić skrajne emocje i zmusić go do głębszej refleksji nad sobą samym. Staram się przesuwać granice poczucia estetyki i preferencji artystycznych.

Tkaniny artystyczne traktuję jedynie jako medium do zrealizowania tematu, lecz medium to w sposób dla mnie przejrzysty spełnia moje oczekiwania formalne, które na tej płaszczyźnie mogą się rozwijać, budować oraz kształtować raz za razem na nowo dając kolejne możliwości pokazania tego co w żaden inny sposób nie może być pokazane.”   Krzysztof Korab

 

TKANINY ARTYSTYCZNE polskiego artysty KRZYSZTOFA KORABA
Inauguracja wystawy:

10 listopada 2017 o godz. 17:00
EspaiCaixa Bruc
ul. Bruc, 72
08009 Barcelona

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/486598771708940/

Organizuje: Stowarzyszenie Kulturalne Katalońsko-Polskie

accp

Share: