Zapisy na dziecięce, polskie warsztaty w Barcelonie

Share:

Droga Mamo i Tato, od 28.08.2023 ruszają zapisy na dziecięce warsztaty w Barcelonie. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców zainteresowanych nauką języka polskiego za pomocą zabawy, gier i kontaktów z innymi dziećmi.

Zajęcia są planowane dla dzieci w wieku 9 m-cy– 2 lat, 2,5 – 4 lat, 4,5 – 6,5, 7 – 9 lat. Warsztaty odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych.

Kto z Państwa będzie miał ochotę po więcej informacji, zapraszam do kontaktu.

Monika Szewczyk ukończyła Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną z Arteterapią na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mieszka w Barcelonie i na co dzień pracuje w przedszkolu Montessori. Działa na rzecz Polonii prowadząc warsztaty: Bobasowo, MiniPL, Pisanie i Czytanie w ramach Stowarzyszenia Kosmo HisPLano.

Stowarzyszenie Edukacyjne Kosmo HisPLano powstało 01.10.2020 w Barcelonie. Założycielką i pomysłodawczynią jest Monika Szewczyk. Stowarzyszenie ma na celu: edukację dzieci i młodzieży mającej pochodzenie polskie oraz mieszkającej w Barcelonie i okolicach, organizację i realizację warsztatów, kursów, eventów, wycieczek dla dzieci i ich rodziców w celu propagowania kultury polskiej, budowanie sympatii i przyjaźni w środowisku Polonii mieszkającej w Barcelonie oraz reklamowanie wyjątkowych atrybutów sztuki, muzyki, nauki, zabawy i literatury polskiej.

Share: