5 miejsc na wegetariański lunch w Barcelonie

poniedziałek, 11 marzec 2019 1741 Views

Autor: Milena Nosek
Jestem absolwentką dietetyki klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbiam podróże, które często stają się moją nieocenioną inspiracją w pracy. I tu, z uwagi na umiłowanie do Barcelony mam przyjemność współpracy z tak ważną organizacją dla Polonii w tym mieście. Zapraszam co poniedziałek do zakładki KUCHNIA! #MilenaLifestyleBCN

Nie wszyscy jedzą mięso, a bycie “wege” nadal jest w modzie. Choć teraz bardziej fancy jest fleksitarianizm, gdzie mięso i ryby można jeść od czasu do czasu, wybierając oczywiście takie najlepszej jakości. Jeśli tylko dobrze się czujemy i mamy dobre wyniki badań, ze spokojem możemy wykluczyć mięso. Poniżej przedstawiam Wam 5 godnych wizyt miejsc, jeśli chcecie zjeść zdrowy, pyszny obiad wegetariański.

Don Kilo Restaurant, Carrer de Girona 133

Chyba po prostu….Pizza! Spróbujcie, a uwierzycie, że nie trzeba więcej słów.

Sésamo, C. Sant Antoni Abat, 52

Szeroki wybór tapas, przemiła obsługa i miłe wnętrze. Oprócz wegetariańskich dań, znajdą się także opcje dla wegan!

La Cerería, Baixada de Sant Miquel, 3

Tutaj nawet śmiało przyznam – trzeba spróbować dania moussaka! Miejsce to, gdzie zawsze gra dobra muzyka, mogę też polecić w celu wychylenia przepysznego espresso.

Maoz Vegetarian, C. Ferran, 13

Jeśli falafel to właśnie tutaj. Ceny przystępne, jest też bar sałatkowy. Miejsce sprzyja także pracy w spokoju. Zdecydowanie polecam.

Teresa Carles, C. de Jovellanos, 2

Tutaj z powodzeniem,  a potem z wielką rozkoszą możecie zajadać Seitan burger . Nawet tradycyjne pieczywo z pomidorami smakuje tutaj wyjątkowo… Mniam!

vege

Tagi: Bary i restauracje, Wiadomości

Dodaj komentarz w PoloniaBarcelona
Masz już konto? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!