Dni Polki w Barcelonie 2021!

1492
0
Share:

W tym roku Dzień Polki w Barcelonie będzie trwał dłużej! Zapraszamy na cykl spotkań online z fantastycznymi kobietami, które będą się dzielić swoją wiedzą, warsztatmi oraz inspirującymi historiami. Porozmawiamy o motywacji, działaniu, emocjach, poznamy różne punkty widzenia i drogi do osiągania celów.

PONIEDZIAŁEK, 15.03.2021 GODZ. 19:30
Renata Marciniak: „Polka potrafi: jak odnieść sukces w Barcelonie”

W poniedziałek, 15.03.21 o godzinie 19:30 gościem będzie dr Renata Marciniak, która opowie między innymi o tym, w jaki sposób od bezrobotnej doszła do profesor akredytowanej w Hiszpanii, jakie bariery musiała pokonać i co dla niej znaczy sukces.

DR RENATA MARCINIAK

Profesor akredytowana przez Hiszpańską Agencję Oceny Jakości i Akredytacji Kształcenia Wyższego (ANECA) i Katalońską Agencję Jakości Systemu Kształcenia Wyższego (AQU).

Doktor Nauk o Edukacji wraz z tytułem Doktor Międzynarodowy nadany przez Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu Autonomicznego w Barcelonie (Universidad Autónoma de Barcelona, UAB, 2016).

Za pracę doktorską pt. Autoevaluación de programas de educación universitaria virtual (Samoocena jakości programów wyższego kształcenia wirtualnego) otrzymała nadzwyczajne wyróżnienie Rektora UAB.

Doktor Nauk Ekonomicznych w zakresie Nauki o Zarządzaniu nadany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (2006).

Ukończyła również studia magisterskie w zakresie Badania w Edukacji (UAB), studia magisterskie w zakresie Organizacja i Zarządzanie Firmą (ŚWZ) oraz studia podyplomowe w zakresie Specjalista Środowisk Wirtualnego Nauczania w Instituto de Formación Docente VirtualEduca, Buenos Aires (Instytut Kształcenia Wykładowców Akademickich VirtualEduca w Buenos Aires, Argentyna).

Prezes i współzałożyciel Izby Katalońsko-Polskiej Wspierania Małych i Średnich Przedsiębiorstw z siedzibą w Manresie (Hiszpania), której celem jest promocja polskich firm w Katalonii i katalońskich w Polsce.

Link do spotkania: meet.google.com/hvx-uqbw-uaw
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/437235580904040/

CZWARTEK, 18.03.2021, GODZ. 20:00
Ewelina Rodríguez: „Odkryj w sobie twórcę i rozkwitnij tej wiosny”

W czwartek, 18.03.21 o godzinie 20:00 gościem będzie Ewelina Rodríguez.

Sytuacja na świecie związana z pojawieniem się pandemii może być przez wielu z nas obserwowana z perspektywy ograniczeń i frustracji. Tymczasem każdy kryzys to jednocześnie szansa na przeobrażenie i jeszcze większe połączenie z własną kreatywnością. Na wystąpieniu podzielę się z Wami tym, jak rozniecić w sobie na nowo iskrę inspiracji i wypełnić nasze życie poczuciem sensu i radości. W każdym z nas drzemie twórca, nieważne czy jest to artysta, kucharz, ogrodnik czy przedsiębiorca. Pora go obudzić z zimowego snu.

EWELINA RODRÍGUEZ

Certyfikowana Coach Transpersonalna przez Inner Key Coaching w Madrycie, instruktorka jogi vinyasa RYT 200, astrolog, wokalistka i autorka tekstów.
Osobista ścieżka artystyczna i zdobyte przeze mnie narzędzia duchowego rozwoju nauczyły mnie tego, że nasze wewnętrzne dziecko jest naturalnie kreatywne, odważne i zdolne do wyrażenia siebie w unikatowy sposób, gdy karmimy je uwagą i miłością.
Moją pasją jest towarzyszenie moim klientom w powrocie do siebie dzięki świadomej pracy z ruchem, głosem i słowem mówionym. Głęboko ufam w to, że każdy z nas posiada indywidualny cel życiowy i ścieżkę rozwoju, które rozpoznane i potęgowane radosnym zaangażowaniem dają poczucie spełnienia i satysfakcji.

Możesz mnie znaleźć tutaj:
www.evelinerodriguez.com
Ewelina Rodriguez (@eveline.m.rodriguez) • Instagram
Ewelina Rodriguez (@evelinerodriguezpage) • Facebook
Ewelina Rodriguez (@evelinerodriguez) • YouTube

Link do spotkania: meet.google.com/kzp-aawb-fai
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/846727109519172/

ŚRODA, 24.03.2021, GODZ. 19:00
Ewelina Karkoszka: „Wiosenne porządki zacznij od siebie”

Pandemia trwa już rok, większość z nas jest już tym zmęczonych i sfrustrowanych. Potrzebujemy bardziej niż zwykle regeneracji, zadbania o siebie i nowych strategii działania. Zapraszam na wystąpienie, na którym zaprezentuję sposoby pomagające lepiej zadbać o siebie i jak sobie poradzić kiedy sobie nie radzimy.

EWELINA KARKOSZKA

Psycholożka, certyfikowana coach ACC ICF, coach kryzysowy. Żona i mama dwóch synów. Psychologia i znajomość narzędzi coachingowych nauczyły mnie lepiej dbać o siebie oraz wypełniać moje życie pozytywną energią, spełnieniem i poczuciem szczęścia. Wierzę, że każdy z nas może się zmieniać, uczyć nowych strategii działania i samodoskonalić jeśli tylko podejmie w tym kierunku świadome działania.

Wspieram coachingowo kobiety, które nie są tam gdzie chcą być i potrzebują zmiany. Pomagam w odzyskaniu równowagi emocjonalnej, w podniesieniu poczucia własnej wartości, samooceny, sprawczości i kontroli nad sobą i własnym życiem, czyli złapać barceloński luz. Pracuję również jako coach kryzysowy i pracuję z kobietami, które w niedawnym czasie doświadczyły kryzysu i czują, że nie funkcjonują i nie zachowują się tak jak zazwyczaj, są poza swoją normą.

Moje miejsca w sieci:

www.ewelinakarkoszka.pl
Ewelina Karkoszka (@ewelkakarkoszka) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Ewelina Karkoszka | LinkedIn

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/87239240953?pwd=cG15WWxjWmhuSnB2NzVxS2FUL29TQT09
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/715741279112163/

***

Hej 😊 Piszę dla Polaków w Barcelonie i Katalonii, prowadzę portal Polonia Barcelona i współpracuję przy organizacji imprez kulturalno-integracyjnych. Staram się również promować polskie inicjatywy i fajnych ludzi w tym mieście.
Jeśli podoba Ci się to, co robię, możesz postawić mi kawę ☕
Alicja

Share: