Webinar dla Polaków w Barcelonie – możliwości rozwoju zawodowego.

niedziela, 9 maj 2021 1165 Views

Autor: Alicja Grocholska
Redakcja. Kontakt: alicja.grocholska@poloniabarcelona.pl

Konsulat Polski w Barcelonie wraz z Urzędem Miasta Barcelona oraz Barcelona Activa zapraszają na webinar dla Polaków w Barcelonie. Dotyczyć będzie różnych możliwości rozwoju zawodowego.

“Café online con la comunidad económica polaca del área de Barcelona” odbędzie się online oraz w języku hiszpańskim dnia 18/05/2021 w godz. 9:30h – 10:45h.

Gośćmi będą:

Dr Renata Marciniak – profesor akredytowana przez Hiszpańską Agencję Oceny Jakości i Akredytacji Kształcenia Wyższego (ANECA) i Katalońską Agencję Jakości Systemu Kształcenia Wyższego (AQU), wykładowczyni na Universitat de Manresa oraz prezeska Izby Katalońsko-Polskiej Wspierania Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Katarzyna Dylik – adwokatka i właścicielka własnej kancelarii adwokackiej Prawo Hiszpańskie. Współpracuje z Konsulatem Generalnym w Barcelonie, udzielając bezpłatnych porad prawnych w ramach cyklicznych spotkań.

Kamil Ostrowski – właściciel restauracji “Polka”, specjalizującej się w polskiej kuchni i od lat z powodzeniem promującej rodzime smaki i kulturę.

Zapisy oraz szczegółowy program:
https://www.barcelona.cat/internationalwelcome/es/actividades/cafe-online-con-la-comunidad-economica-polaca-del-area-de-barcelona

unnamed

Tagi: Wiadomości

Dodaj komentarz w PoloniaBarcelona
Masz już konto? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!