Gdzie na zakupy?

wtorek, 16 Kwiecień 2019 2247 Views

Autor: Milena Nosek
Jestem absolwentką dietetyki klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbiam podróże, które często stają się moją nieocenioną inspiracją w pracy. I tu, z uwagi na umiłowanie do Barcelony mam przyjemność współpracy z tak ważną organizacją dla Polonii w tym mieście. Zapraszam co poniedziałek do zakładki KUCHNIA! #MilenaLifestyleBCN

Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się, gdzie wybierać się na zakupy spożywcze w Barcelonie! Oto warte uwagi miejsca, gdzie znajdziecie dużo świeżości, różnorodności i kolorów sezonu! Sprawdziłam to wspólnie z Trip Advisor!

Mercat de mercats

Bardzo duży wybór wystawców żywności, szeroki wybór win, nie tylko z Katalonii!

Fira d’Antiquaris

Świetna atmosfera, szeroki wybór regionalnych specjałów, także stoiska z antykami w sąsiedztwie Katedry. Najbardziej klimatycznie jest tutaj w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Mercat Abaceria

Tutaj można kupić chyba najsmaczniejsze oliwki w Barcelonie. Ponadto warto zahaczyć o La Trobada del Gourmet gdzie trafimy na najlepszy wybór serów hiszpańskich i katalońskich.

Mercat de Sants

Warto odwiedzić ten rynek choćby ze względu na budynek. Może to brzmi trywialnie, ale robiąc zakupy w tak pięknym miejscu, przybierają one inną rangę.

Encants Barcelona

Bardziej po antyki i ciekawe bibeloty, niż po jedzenie, ale warto odwiedzić, zwiedzić, aby porównać z innymi.

Które miejsce jeszcze dodacie?

 

IMG_8693

Tagi: Ciekawostki, Wiadomości

Dodaj komentarz w PoloniaBarcelona
Masz już konto? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!