Gdzie po łyk zdrowia w Barcelonie?

Share:

Pędzisz do pracy? Nie masz czasu przygotować sobie II śniadania? A może jesteś na spacerze i masz ochotę na witaminowe doładowanie? Idealnie. W Barcelonie są świetne miejsca, które oferują szeroki wybór świeżych soków i smoothies. Taki posiłek to dobry pomysł dla kogoś w pospiechu, ale również na szybkie rozwiązanie podczas zwiedzania czy spaceru.

Biorąc pod uwagę jakość składników, zestawy i sposób serwowania, wyselekcjonowałam cztery miejsca, które warto w tym celu odwiedzić:

Green Shots

Miejsce, w którym oprócz zdrowych posiłków, można chwycić na drogę pyszny, zdrowy sok, ale co więcej – zamówić DETOX, gdzie idealnie dostosowane składniki, na każdą porę dnia inne, postawią cię na nogi! Moim ulubionym jest tonizujący: marchewkowy z imbirem, jabłkiem i ogórkiem. Polecam!

Green & Berry

Przemiłe miejsce, z którego nie można łatwo wyjść. Jest tam tak przytulnie, wesoło i miło, że nawet, jeśli musisz pędzić dalej, warto jednak usiąść na 5 minut i wypić swoje witaminy na miejscu. Rekomenduje RISE & SHINE, ale nie zdradzę Wam składników – pójdźcie i przekonajcie się sami! A na śniadanie, tost z awokado.

Teresa Carles

Jako pierwsza, wegetariańska restauracja w Barcelonie, założona w 1979 roku cieszy się uznaniem w świecie kulinarnym Katalonii. Oferuje wszystko, czego potrzebuje osoba dbająca o zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Motto: „Eat better, be happier, live longer”. Podoba Wam się?

Press and Reset

Rekomendowany przez Vogue i Elle juice house zdecydowanie wygrywa sokiem z kurkumą. Mimo, że oferują go również pozostałe miejsca, to jest wyjątkowe. Nie pytajcie dlaczego i co sprawia, że po wypiciu tego soku masz ochotę przenosić góry… możliwe, że to zestaw, a kurkuma jest świeża i w dużej dawce. Skosztujcie i podzielcie się wrażeniami!

Milena Nosek

polBCN

Share: