El Molino. Nagie ciała w Barcelonie!

13995
0
Share:

Kto powiedział, że burleska to tylko w Paryżu?!! Barcelona pod tym względem wcale nie jest gorsza. W pewien ciepły niedzielny wieczór wybrałam się z moją bratanicą na show wBarcelońskim Moulin Rouge – El Molino. I bawiłyśmy się pysznie i ze smakiem (musiało być ze smakiem bo Wiki miała wtedy jeszcze nie ukończone 15 lat).

elMolino

Tutaj zaczyna się prawdziwe show

Wycieczka do ‚burdelu’

Kiedy powiedziałam koledze Katalończykowi, że wybieram się do El Molino to szeroko otworzył oczy. Coo?? Dziewczyna idzie oglądać dziewczyny?? Dziwne te Polki, pewnie sobie pomyślał. Okazuje się, że lokal zmienił się nieco od czasów, w których on sam był jego bywalcem. Wtedy występy odbywały się w zadymionej sali, a dziewczynom wpychało się pieniądze za bieliznę.

Sam lokal otworzył swoje drzwi po raz pierwszy w 1898 roku, więc swoją renomę już ma. Przechodził różne ewolucje, aż do 2010 roku, gdzie został wyremontowany z nową ekipą i programem ruszył od nowa.

Tancerki El Molino

Tancerki w przeszłości El Molino

Negliż i emeryci

Kiedy moja 14 letnia bratanica przyjechała do Barcelony to zależało mi na tym by pokazać jej coś nowego, coś czego jeszcze nie widziała. No i padło na El Molino, po krótkiej konsultacji z jej rodzicami. Kiedy wysiadałyśmy z metra byłam pełna obaw. Za nic w świecie nie mogłam znaleźć żadnych video ze spektakli więc nie byłam pewna do jakiego stopnia dziewczyny i chłopaki się rozbiorą. Obiecałam mamie Wiki, że może być wszystko oprócz gołych facetów.

Jakież było nasze zdziwienie kiedy pod teatrem w niedzielny wieczór w długiej kolejce zobaczyłyśmy same starszych ludzi. Ale nie mam na myśli dorosłych, tylko starszych, takich już na emeryturze. Ładnie ubranych, trzymających się za ręce i ani jednego człowieka poniżej 55 roku życia!! Ale jak to?? To co to właściwie będzie? Ufff, ależ mi się gorąco wtedy zrobiło. Niezła atrakcja dla nastolatki –  show dla emerytów.

Jak się okazało, emeryci w Hiszpanii lubią wyuzdane spektakle. Bo przedstawienie byłopełne prawie nagich (i pięknych) ciał, świetnych choreografii i muzyki. Rozkosz dla oczu i zmysłów. A do tego zabawa była interaktywna. Panie i panowie chodzili między publicznością i nawiązywali z nią ‚bliski’ kontakt. Bawiłyśmy się rewelacyjnie.. aż do momentu, gdy na scenie pojawił się odwrócony tyłem do publiczności piękny mężczyzna – zupełnie nagi.. O nieee! A miało nie być golasów. Wiki zaczęła nerwowo chichotać, a ja już myślałam jak ja się z tego wytłumaczę. Na szczęście tak jak cała reszta spektaklu i ten epizod był na wysokim poziomie estetycznym i myślę, że moja kochana nastolatka wyszła z tego bez żadnej traumy.

Przedstawienie w El Molino

Przedstawienie w El Molino

Oto krótka relacja i oficjalne video z nowego przedstawienia.

Live in Burlesque @ El Molino Barcelona

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony teatru: EL Molino

[box]INFORMACJE PRAKTYCZNE
Nie trzeba znać języka hiszpańskiego, żeby się dobrze bawić w El Molino, taniec i muzyka świetnie nam to wynagradzają. Polecam wyjście do El Molino dosłownie dla każdego.Bilety można kupić w kasie przed koncertem ok. 30 EUR za spektakl lub na internecie

Adres: Calle  Vila i Vilà, 99 (Av.Paralelo) 08004 BARCELONA
Metro Linie:  2 i 3[/box]

Share: