Polonia Barcelona ma już 7 lat!

1864
0
Share:

Inicjatywa Polonia Barcelona w postaci bloga i Fanpage na Facebooku, a potem strony internetowej PoloniaBarcelona.pl powstała 5 stycznia 2012 roku.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli i są częścią naszej społeczności przez ten czas. Wszystkim, którzy uczestniczyli w organizowanych wydarzeniach, tych skromnych, pierwszych sprzed lat i tych późniejszych, bardziej licznych. Dziękujemy fanom naszej strony na Facebooku oraz czytelnikom PoloniaBarcelona.pl.

Ten rok będzie jeszcze ciekawszy, mamy nadzieję, że wciąż będziecie z nami, uczestnicząc w wydarzeniach kulturalnych, warsztatach rozwojowych, śpiewając polskie hity na Karaoke, dzieląc się naszą kulturą w międzynarodowym środowisku, korzystając z Biblioteki i przy wielu innych okazjach!

Zachęcamy do śledzenia również:

Polska Biblioteka Społeczna w Barcelonie, nasze tegoroczne dziecko 🙂

Asociación ArtVerbum, fanpage docelowo będzie prowadzony w języku hiszpańskim, aby promować naszą kulturę wśród tutejszej społeczności

World Class Bcn Language School, fantastyczna szkoła językowa, w której znajduje się Biblioteka i w której organizujemy większość wydarzeń

oraz dołączenia do grup:

Polonia Barcelona Grupa Dyskusyjna:
https://www.facebook.com/groups/poloniabarcelona/

Baby w Bcn, grupa dla kobiet w Barcelonie:
https://www.facebook.com/groups/229230357174385/

Pozdrawiam ciepło wszystkich rodaków mieszkających w tym przepięknym mieście, jakim jest Barcelona, oraz jej miłośników, czytających nas z Polski!

Alicja Grocholska

7 (1)

Share: