Raval’s Rambla – Koty Botero

2746
1
Share:

La Rambla de Raval jest to ulica należąca do dzielnicy Raval w Barcelonie. Niedawno została ona odrestaurowana i zmodernizowana stając się centrum życia nocnego miasta.
Wzdłuż ulicy, co kawałek znajdują się restauracje, bary, pubu wszelkiego typu tak, ze każdy może tutaj znaleźć klimat, który jemu będzie najbardziej odpowiadał. La Rambla de Raval jest rodzajem deptaka z licznymi egzotycznymi drzewami, ławkami. Jedną z największych atrakcji tego miejsca są monumentalne rzeźby Fernando Botero z serii Koty, które są rozproszone po całym świecie.
La Rambla del Raval jest ulica należy do dzielnicy Raval w Barcelonie, a niedawno odremontowany, jako centrum życia nocnego, jest prawie całkowicie otoczony przez restauracje, bary i tarasy. Jest to ulica z ruchem po obu stronach centralnej alei dla pieszych typu lub deptak z ławkami, palmy i wiele tarasami i monumentalne rzeźby Fernando Botero w serii Koty, który są rozproszone po całym świecie.
Dzięki przebudowie i odnowieniu La Rambla de Raval dzisiaj tętni życiem, zachwyca swoją różnorodnością i beztroskim życiem. To sprawia, że ulica jest uważana za jedno z najbardziej kosmopolitycznych miejsc Barcelony.

Share: